Kontakt

Välkommen!

På Nyeport kan du stiga in genom dörrarna och bära på en dröm, eller en idé om ett projekt, som du vill förverkliga. Eller så vill du bara ta det lugnt, köpa en macka och krypa upp i en fåtölj. Oavsett vilket, är det någon av oss här nedan du möter.

Telefonnummer till caféet, under Nyeports öppettider:
0500- 49 89 62


Visa större karta

 

Personal på plats:

Anders - Föreståndare Nyeport

Föreståndare, Nyeport
Anders Edlund
0722-426002

Vill du låna lokal på Nyeport, kontakta Anders på mail: anders.edlund@skovde.se

 

img_6200

Verksamhetsledare, Nyeports verksamhetsområde
Malin Johansson
0500-497022

malin.s.johansson@skovde.se

 

linda
Fritidsledare Nyeport, Värings och Tidans fritidsgård
Linda Sneider
0701- 91 58 65

linda.sneider@skovde.se

 

11180597_880942171943576_2890156346856821696_n

Fritidsledare på Nyeport
Jenny Mangström

jenny.mangstrom@skovde.se

 

11782310_893275304090647_1619235831208552548_o

Fritidsledare på Nyeport
Sofia Lindahl

sofia.lindahl@skovde.se

 

image

Verksamhetschef
Petra Abelsson Smedberg
0500- 49 74 77

petra.abelsson.smedberg@skovde.se

 

 

Personal på andra gårdar i Skövde kommun

2016-04-18 17 31 17

Föreståndare/samordnare på Flamman i Ryd
Susann Grahn
0768 311 454

susann.grahn@skovde.se

 

IMAG0011
Fritidsledare
Mattias Andersson
Jobbar på fritidsgården Contact i Igelstorp

mattias.andersson@skovde.se

 

20140513_130100 - Kopia
Fritidsledare
Anders Östholm
Jobbar på Skultorps fritidsgård och Värings fritidsgård

anders.ostholm@skovde.se

 

IMAG0006

Fritidsledare
Maria Eriksson
Jobbar på fritidsgårdarna i Timmerdala och Stöpen

maria.h.eriksson@skovde.se

annelie

Annelie Blomgren
Föreståndare på Contakt i Igelstorp
0730- 78 47 85

annelie.blomgren@skovde.se

 

Haytham

Fritidsledare på Nyeport och på Flamman i Ryd
Haytham Shamoun.
0737-126564.